Asnjë postim për tu shfaqur

- Advertisement -

Na kontaktoni

2NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
5AbonentëAbonohu

Postet e fundit

Më të shikuarat

Përsëri tërmet në Shqipëri

Asnjë ditë nuk kalon pa tërmete në Shqipëri. Ndonëse të dobëta si mangitudë, lëkundjet vijojnë. IGJEUM raporton se lëkundje...

Google Chrome vjen me ridizajnim të plotë në shtator

I bërë në dispozicion për zhvilluesit dhe kanalet beta në korrik, ridizajnimi nga Google i shfletuesit më të popullarizuar në botë Chrome,...

BE nuk e ka marrë ende draftin e Statutit të Asociacionit

Bashkimi Europian nuk e ka marrë ende një draft të Statutit të Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe, kanë thënë zyrtarë të...

Myftiu Tërnava uron qytetarët për festën e Kurban Bajramit

Myftiu i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava ka uruar qytetarët me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Danimarka ndalon me ligj mbajtjen e burkës në publik, gjobitet 28-vjeçarja

DANIMARKE – Në Danimarkë hyri në fuqi ligji që ndalon mbulimin e plotë të fytyrës përmes veshjes specifike të njohur si burka. Një...