Ubejd Ramadani – Elif (Official Video)

https://www.youtube.com/watch?v=KzE5kLSALP8

Ylber Aliu Hoxhë Ahmed Kalaja

https://www.youtube.com/watch?v=0e_dLbQK2uQ

Egzon Abazi – Arben Bajrami ( Official 2017)

https://www.youtube.com/watch?v=2Ac023Vulls&feature=share&app=desktop
video

Bujar Ramadani – Fukaraja

Ilahi nga Bujar Ramadani. Shikim dhe dëgjim të këndshëm!
- Advertisement -

Na kontaktoni

2NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
8AbonentëAbonohu

Postet e fundit

Më të shikuarat

Prishtina ‘vishet’ verdhë e kaltër, dekorohen sheshet (Foto)

  Për nder të 11-të vjetorit të shënimit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës, sheshet e Prishtinës janë dekoruar...

Trepça në krizë financiare

Kombinati metalurgjik “Trepça” aktualisht po përballet me nivel të ulët të prodhimit, vështirësi të mëdha financiare dhe me mosmenaxhim të duhur, bëjnë...

Tani mund t’a rezervoni modelin tuaj Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 do të njoftohet zyrtarisht më 20 shkurt. Ne presim që detaje të tilla si çmimi dhe datat e para-porosisë...

​​Limaj e Gashi flasin me Eiden për platformën e dialogut me Serbinë

Dy zëvendëskryeministrat e Kosovës, Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi, sot kanë takuar ish të dërguar e Komeve të Bashkuara për Kosovës, diplomatin...