Nusret ft Mevlan Kurtishi – Allah Ya Maulana 2017

https://www.youtube.com/watch?v=6rYayHgNX5M

Adem Ramadani – Mulla Jakupi (Official Video HD)

https://www.youtube.com/watch?v=gaQDmpqOl4M

Fersan Jahiu & Avni Nebiu – Vëllau im

https://www.youtube.com/watch?v=p61Q5jHq2VE

Adem Ramadani – Pa ty ResulAllah

https://www.youtube.com/watch?v=vCGH-X-VnJo

Egzon Abazi – Arben Bajrami ( Official 2017)

https://www.youtube.com/watch?v=2Ac023Vulls&feature=share&app=desktop

Riad Sulimani – Medito ( Official 2017 )

https://www.youtube.com/watch?v=MHe1M4beLfc&feature=share
- Advertisement -

Na kontaktoni

2NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
4NdjekësitNdjek
8AbonentëAbonohu

Postet e fundit

Më të shikuarat

Prishtina ‘vishet’ verdhë e kaltër, dekorohen sheshet (Foto)

  Për nder të 11-të vjetorit të shënimit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës, sheshet e Prishtinës janë dekoruar...

Trepça në krizë financiare

Kombinati metalurgjik “Trepça” aktualisht po përballet me nivel të ulët të prodhimit, vështirësi të mëdha financiare dhe me mosmenaxhim të duhur, bëjnë...

Tani mund t’a rezervoni modelin tuaj Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 do të njoftohet zyrtarisht më 20 shkurt. Ne presim që detaje të tilla si çmimi dhe datat e para-porosisë...

​​Limaj e Gashi flasin me Eiden për platformën e dialogut me Serbinë

Dy zëvendëskryeministrat e Kosovës, Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi, sot kanë takuar ish të dërguar e Komeve të Bashkuara për Kosovës, diplomatin...