Notice: Undefined property: stdClass::$name in /home/radioahi/public_html/sq/wp-content/plugins/awesome-weather/awesome-weather.php on line 299
°
Weather from OpenWeatherMap

Vjedhje në pompën e benzinit në rrugën Shkup-Kumanovë

Në autostradën Shkup-Kumanovë në rajonin e Ilindenit, mbrëmë reth orës 19 dy persona të maskuar kanë kryer grabitje në pompën e benzinit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Personat me armë zjarri kanë kërcënuar punëtorët dhe ju kanë marrë rreth 7 mijë denarë dhe një telefon celular, pas kësaj ata janë larguar në drejtim të panjohur.

Nga policia po thonë se po merren masa për zbardhje të plotë të rastit./Telegrafi/

RRETH AUTORIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *